Ankoridžo „Wolverines“ iškovojo didžiulę pergalę kelyje prieš diviziono lyderius „Fairbanks Ice Dogs“

Autorius Ankoridžo dienos naujienos

Atnaujinta: 3 prieš valandas Paskelbta: 6 prieš valandas

Ankoridžo žaidėjas Cooperis Morrisas įmušė pirmąjį savo įvartį šį sezoną 49-osiose rungtynėse ir negalėjo būti geresniu laiku.

Gimtojo miesto komandoje žaidęs gynėjas padėjo „Wolverines“ išlaikyti tempą įtemptose atkrintamosiose varžybose, iškovodamas 4:2 pergalę, kai jie penktadienį „Big Dipper Ice Arenoje“ įveikė divizione pirmaujančią „Fairbanks Ice Dogs“.

Vartininkas Shane’as Soderwallas atmušė 27 kartus, o „Wolverines“ (58 tšk.), kurie yra ketvirti NAHL Vidurio Vakarų divizione, nugalėjo pirmąją vietą užėmusius „Ice Dogs“ (67 taškai). Į atkrintamąsias pateks keturios geriausios diviziono komandos. Ankoridžas tašku atsilieka nuo Minesotos laukinės gamtos ir vienu tašku lenkia penktą vietą užėmusį Janesville Jets.

Bohdanas Panasenko, ukrainiečių puolėjas, kurio šeima tebėra užjūryje, o šalis kariauja su Rusija, įvartį atidarė Ankoridžai 10 minučių ir 33 sekundes po įvarčio, ​​kuriam padėjo Mattas Johnsonas ir Jacksonas Krockas.

Coltonas Friesenas pelnė 10-ąjį savo sezono įvartį be rezultatyvaus perdavimo 5:57 antrajame kėlinyje ir išvedė „Wolverines“ 3:0 po to, kai Morrisas pelnė įvartį, o rezultatyvius perdavimus atliko Jacksonas Reineke’as ir Collinas Pedersonas, esant 3:37. vidurinis rėmas.

Cooperio brolis dvynys Cameronas Morrisas įvertino aukštus balus po to, kai jo brolis ir sesuo surinko Reineke’o perdavimą taške, esančiame jo rankoje, persijungė į jo atlenkimą, nuvažiavo sieną ir pasuko 180, kad iššautų per tris ar keturis žaidėjus ir pro ekranuotą. vartininkas į aukščiausią lentyną.

„Tai buvo gana elektrinis metas jį gauti, ypač prieš Fairbanks“, – sakė Cameronas.

Tuo tarpu Cooperis Morrisas tiesiog pasakė: „Atėjo laikas“ ir pripažino Reineke, kad jį įsteigė.

„Reinas-O įsmeigė adatą maždaug per tris vyrukus“, – sakė jis.

Morrisas sakė, kad jam nerūpi, kas pelnys įvartį, „kol berniukai laimi“.

Fairbanksas išliko įdomus ir įmušė įvartį likus 39 sekundėms iki antrojo kėlinio ir rezultatas tapo 3:1. Tyleris Stewartas pelnė savo 15-ąjį įvartį šį sezoną, kai „Ice Dogs“ komanda atliko rezultatyvius perdavimus iš Švedijos komandos, Alexanderio Malinowskio, kuris NAHL pirmauja pagal įvarčius, ir gynėjo Love Bergvall.

Tačiau trečiajame kėlinyje 11:15 Ankoridžas atstatė trijų įvarčių pranašumą, kai Johnsonas pelnė 18-ąjį įvartį ir rezultatas tapo 4:1. Krockas ir Panesenka atliko rezultatyvius perdavimus.

„Ice Dogs“ žaidėjas Tristanas Sarslandas pelnė pirmąjį savo sezono įvartį, jam talkino Marcusas Lundas ir Brady Welschas, 15:20 ir užbaigė rezultatą.

Kaydenas Hargravesas atmetė 26 metimus Fairbanks ekipai, kuri šeštadienį vėl vaidina šeimininką.