„Bulldogs vs Knights“, Mattas Dufty, rezultatas, bandymai, reakcija, „SuperCoach“ rezultatai, vaizdo įrašas, statistika, komandos, Kalyn Ponga, Mattas Burtonas, Mattas Dufty

„Knights“ nutraukė savo septynių pralaimėjimų seriją 16:6 įveikę „Bulldogs“ magiškojo raundo pradžioje.

Galbūt tai buvo dvikovos dėl turnyro lentelės dugno, bet nesuklyskite, kad daug kas buvo abiejų klubų laukia.

Kalyn Ponga buvo labai naudingas, nes riteriai iš anksti išsiveržė į priekį, išmušdami perdavimą prieš Edricką Lee.

MATCH CENTRE: „Bulldogs vs Knights“ tiesioginiai atnaujinimai, rezultatas, vaizdo įrašas

Tiesiogiai transliuokite kiekvieną kiekvieno 2022 m. NRL Telstra Premiership sezono turo žaidimą ir žaisdami „Kayo“ be skelbimų. Naujas Kayo? Išbandykite 14 dienų nemokamai dabar.

Tačiau buldogai atmušė, kai Matto Burtono puikiai pasvertas gruberis kampe rado Joshą Addo-Carrą.

Nei Ponga, nei Burtonas nesugebėjo paversti bandymų, tačiau duetas įsmeigė po baudinį įvarčius ir kėlinio kėlinio pabaigoje užfiksuotas rezultatas 6.

„Knights“ sulaužė užraktą septynias minutes po antrojo kėlinio, kai Ponga pastatė Bradmaną Bestą.

Jie pasirašė sandorį, likus penkioms minutėms iki laikrodžio pabaigos, kai Adamas Clune’as metė manekeną ir pramušė pakankamai didelį tarpą, kad galėtų įvažiuoti sunkvežimiu.

3 dideli hitai

PONGA ATSAKO IŠŠŪKIĄ

Tai nebuvo pats gražiausias jo žaidimas, bet viskas paprasta – riteriai nebūtų laimėję be Kalyn Ponga.

Superžvaigždės gynėjas pastaruoju metu buvo kritikuojamas dėl to, kad nesugebėjo paremti praėjusį mėnesį pasirašyto didelių pinigų pratęsimo ir nuolat ragino jį įsitraukti.

Cooperis Cronkas sakė, kad Ponga buvo „karšta ir šalta“, tiksliai apibūdinant riterius.

Tačiau negalima paneigti, kad 24-erių vyras nusprendė anksti įsitraukti.

„Kai kurie tikrai geri ženklai rungtynių pradžioje iš Kalyn Ponga“, – sakė Corey Parkeris.

„Mes žinome, koks jis įtakingas šiai pusei, ypač jo kryptis į galą gindamasis, bet puolidamas jis loja ir nurodo savo kariams, kur eiti. Jis nori kamuoliuką į savo rankas.

Ponga metė atmuštą perdavimą priešakyje iki „Knights“ bandymo, o vėliau padėjo Bradmanui Bestui įmušti keturtaškį.

„Vienas geriausių konkurse, Kalyn Ponga, puolusi į priekį, pasakė“, – sakė Parkeris po Besto bandymo.

„Jo noras šio žaidimo pradžioje paimti į rankas kamuolį buvo pirmos klasės.

Ponga įveikė 122 bėgimo metrus, vieną išmuštą smūgį, vieną rezultatyvų pertrauką linijoje ir trynimo rezultatyvų perdavimą. Vėlgi, tai buvo toli gražu ne geriausias jo pasirodymas, bet tai buvo svarbus, nes riteriai pagaliau grįžo į nugalėtojų ratą.

Ponga pripažino, kad pergalė „jautėsi gana gerai“, tačiau teigė, kad spaudimas ir išorinis triukšmas jam nepaveikė.

– Spaudimo nejaučiau, tiesiog suvokiau tai kaip iššūkį ir galimybę augti.

BARRETT’S KEISTAS PANGAI JUNIOR PLOY

Trento Barretto naudojimas Tevita Pangai Junior pakėlė kelis antakius.

Pangai Junioras yra vienas labiausiai siaubingų „Bulldogs“ žaidėjų, tačiau jis rungtyniavo tik 46 minutes.

Tai buvo reikšmingas sumažėjimas, palyginti su 60 minučių, kurias jis gavo praėjusią savaitę, ir dar didesnis kritimas, palyginti su savaitėmis prieš tai.

Paskutinį kartą Pangai Junior žaidė mažiau nei 50 minučių 3 ture. Nuo tada jis žaidė 69 minutes 4 ture, 80 minučių 5 ir 6 raunduose, 73 minutes 7 ture ir 75 minutes 8 ture pergalę prieš Roosters.

26-erių futbolininkas pradėjo rungtynes, tačiau 18-ąją minutę buvo pašalintas. Jis sugrįžo 36 minutę, o po 15 minučių vėl paliko aikštę.

Corey Parkeris komentare buvo sutrikęs, kaip Pangai Junior nebuvo aikštėje. Šalutinės linijos komentatorius Jake’as Duke’as paklausė „Bulldogs“ suolo ir buvo patikintas, kad tai ne trauma ar liga, tai buvo „taktinis“ sprendimas.

„Bulldogs“ penktadienio vakarą trūko „x faktoriaus“ – dėl ko 26-erių vaikinas buvo atvestas į klubą.

Jis baigė žaidimą su 50 bėgimo metrų, vienu tackle biustu ir vienu iškrovimu.

Barrettas buvo paklaustas apie planą jo spaudos konferencijoje po rungtynių.

„Maniau, kad jis kartais atrodo šiek tiek pavargęs“, – sakė jis.

Siaubo akimirka SUVEIKIA „BAISIUS“ ŠUNŲ GYNYBĄ

Šokiruojanti „Bulldogs“ gynyba buvo apnuoginta per paskutines penkias minutes, kai Adamas Clune’as metė manekeną ir pelnė bene lengviausią bandymą, kokį tik kada nors matysite.

Tevita Pangai Junior buvo pagauta mieganti, o Mattas Dufty atrodė tarsi kitoje planetoje, kai Clune’as plaukė per milžinišką tarpą.

„Dufty ir Pangai Junior gynybos pastangos – tiesiog atitrūkimas nuo savo darbo“, – sakė Corey’us Parkeris.

„Pangai Junior turi būti viduje, Dufty sugalvoja su niekuo.

„Dufty, ką jis ten veikė? Jis turi sugalvoti kokį nors žaidimą.

„Tai įkūnijo tai, ką buldogai padarė šioje antroje pusėje. Gynyboje jie patyrė įvairaus spaudimo – kai kurie jų skaitymai jų pačių eilutėje buvo baisūs. Jie atrodo mieguisti, atrodo pavargę.

„Fox League“ komentatorius Andrew Vossas pridūrė: „Jei norite pamatyti siaubo šou, tai būtų Kenterberio vaizdo sesija“.

„Bulldogs“ praleido 24 įmušimus, o „Knights“ – devynis. Kad ir kaip ten bebūtų, Kyle’as Flanaganas atliko 19 atmušimų ir nepraleido nė vieno. Maxas Kingas ir Chrisas Patolo buvo vieninteliai du žaidėjai, kurių efektyvumas buvo 100 procentų.

Turėdami kamuolį rankose, jie taip pat nerimavo – užbaigė 66 procentus.

KOMANDOS

Buldogai: 1. Mattas Dufty 5. Joshas Addo-Carras 2. Brentas Nadenas 3. Aaronas Schouppas 22. Jaydenas Okunboras 6. Mattas Burtonas 7. Kyle’as Flanaganas 8. Luke’as Thompsonas 9. Jeremy Marshall-Kingas 10. Paulas Vaughanas 11. Corey’us Waddellis Tevita Pangai Junior 13. Joshas Jacksonas 14. Bailey Biondi-Odo 15. Joe Stimsonas 16. Maxas Kingas 17. Chrisas Patolo. Pakaitinis žaidėjas: 4. Jake’as Averillo

Riteriai: 1. Kalyn Ponga 2. Edrick Lee 3. Enari Tuala 4. Bradman Best 5. Dominic Young 6. Tex Hoy 7. Adam Clune 8. David Klemmer 9. Chris Randall 10. Daniel Saifiti 11. Mitchell Barnett 12. Lachlan Fitzgibbon 13. Leo Thompsonas 14. Phoenix Crossland 15. Jacob Saifiti 16. Pasami Saulo 17. Mathew Crokeris. Pakaitinis žaidėjas: 18. Simi Sasagi

Gaukite visas naujausias NRL naujienas, svarbiausius momentus ir analizę tiesiai į jūsų gautuosius naudodami „Fox Sports Sportmail“. Užsiregistruokite dabar !!

Iš naujo išgyvenkite visus veiksmus mūsų tiesioginiame tinklaraštyje žemiau. Jei nematote, spustelėkite čia.