Daugybė šunų klesti per pirmąją Tomo Joneso memorialo dieną

GAINESVILLE, Fla. — Džordžijos lengvosios atletikos komandos turėjo geriausius sezono ir žymiausius šalies pasirodymus įvairiuose renginiuose, kurie penktadienį pradėjo Tomo Joneso memorialą.

Po pirmosios dienos „Bulldogs“ išsiskyrė trijulė svarbiausių dalykų. Šeštais metais vyresnis Darius Karbinas pirmą kartą pasirodė nuo 2021 m. lauko sezono ir prilygo penktajam šuoliui į aukštį ir užėmė antrąją vietą.

Jaunesnysis Caleb Cavanaugh 400 metrų barjerinio bėgimo bėgimo trasą vieną ratą įveikė greičiausiu laiku karjeroje (11 NCAA) ir tapo antruoju kolegijos finišuotoju.

Vyresnysis Ahmedas Magouras grįžo ten, kur debiutavo UGA karjeroje savaitėmis anksčiau ir paliko ilgiausiu metimu buldogo karjeroje ir užėmė trečią vietą.

Kas bus kitą šeštadienį: Antroji diena prasidės 10 val. su kūjo metimu. Lady Bulldog ketvertas iš jaunių Ana da Silva ir Elsie Igberaese ir antrakursiai Mia Anderson ir Charlotte Cattermole-Williams yra užsiregistravę dalyvauti varžybose.

Pirmasis Gruzijos renginys trasoje yra pirmakursis Eddiyah Frye 12 val

SEC tinklas + taip pat bus transliuojamas šeštadienio veiksmas.

Žemumas: Carbinas, kilęs iš San Chosė, Kalifornijoje, per antrąjį bandymą peržengė juostą 2,21 metro / 7 pėdų, 3 colių aukštyje. Tai prilygo jo asmeniniam rekordui, kuris yra lygus 10th mokyklos istorijoje. Carbinas buvo sužeistas per 2021 m. „Spec Towns Invitational“ varžybas ir neseniai atgavo teisę dalyvauti 2022 m. kampanijoje.

Cavanaugh, kuris kliūčių bėgimo rungtyje buvo ketvirtas, nubėgo 50,04 ir numušė savo ankstesnį Nr. 5 vieta „Bulldog“ rekordų knygoje ir coliu arčiau žemiau 50 zonos.

Magouras 71,52 m / 234-7 metimu metė penktąjį kartą, siekdamas bronzos apdovanojimų, o paskutinį savo pasirodymą padidino penkiais coliais. Jo metimas pagerino buvusį Nr. 9 vieta Gruzijos visų laikų top 10 sąraše.

Igberaese įsiveržė į Nr. Po trečiojo bandymo užėmė 5 vietą mokyklos rekordų knygoje. Šis bandymas buvo 51,94 m / 170-5 Dacula, Ga., Native. Abiturientų perkėlimas Julija Harisay patobulino savo Nr. 10 vieta mokyklos rekordų knygelėje, pasiekus 48,46 m / 158-8.

Trasoje, vyresn Samas Bowersas užėmė geriausią sezono 1500 metrų laiką 3:44,78 ir užėmė trečią vietą.

Išlieka aukščiau 20 pėdų, vyresnysis Titiana Marsh šuolio į tolį rungtyje sugebėjo užimti šeštąją vietą pakilęs 6,23 m / 20-5,25.

Taip pat atkreipkite dėmesį, vyresnysis Johanesas Ermas paleido ilgiausią disko metimą karjeroje (46,77 m / 153-5) ir jaun. Kyle’as Garlandas išleido aukščiausią savo karjeros ženklą ieties metimo rungtyje (57,57 m / 188-10) ir užėmė vieną vietą nuo patekimo į finalą.

Kaip neatsilikti nuo šunų: „Bulldogs“ lauko sezono rezultatus ir santraukas rasite adresu georgiadogs.com. Gruzijos lengvosios atletikos ir kroso komandų naujienos ir atnaujinimai visada pateikiami Twitter / Instagram adresu @UGATrack.