„Dogs of war“ sėsti į niūrią NRL gynybą | Didžiųjų ežerų advokatas

„Dogs of war“ sėsti į niūrią NRL gynybą |  Didžiųjų ežerų advokatas

Kenterberis nori būti panašus į senų laikų buldogus, galinčius nuolat sėsti į grubią gynybą, kai pagaliau atėmė trenerio Trento Barretto spaudimą. Šeštadienio pergalė prieš Sidnėjaus „Roosters“ buvo pirmoji „Bulldogs“ pergalė prieš vieną didžiausių NRL ginklų nuo 2020 m. pabaigos ir tik aštuntoji prieš bet kurią komandą per tris sezonus. Tačiau tai, kaip Barretto vyrai nutraukė šešerių pralaimėjimų seriją, nudžiugino Kenterberį, kai laimėjo 16:12. Praėjusį mėnesį praleidę taškus, „Bulldogs“ sugebėjo išlaikyti savo liniją nepažeista per paskutines 20 minučių, nes „Roosters“ turėjo daugiau nei 90 procentų kamuolio savo kėlinyje. 12 taškų, kuriuos jie praleido, buvo lygiai ketvirtas geriausias jų pelnymas vadovaujant Barettui, o jų grumtynės pabaigoje buvo labai svarbios. Šunys yra tvirtai įsitikinę, kad jų puolimas vis dar turi daug patobulinimų, o 2022 m. naujų veidų gausa pradeda nusistovėti deriniai. Tačiau kol jis tinkamai nepastebės, Kenterberis žino, kad jie turi būti pasirengę nutraukti savo kelią į pergalę. „Ne paslaptis, kad jūs kuriate savo žaidimus gynyboje“, – sakė Paulas Vaughanas. “Tai yra požiūrio dalykas. Turite ateiti į rungtynes ​​ir norėti tai padaryti. Tai pašalins didelį spaudimą iš puolimo. “Tai vienas didžiausių aspektų, sukurkite gynybą ir išlaikykite komandas iki 16. Tai labai padeda laimėti žaidimą.” Dar vienas „Bulldogs“ postūmis Kenterberis yra įsitikinęs, kad kapitonas Joshas Jacksonas grįš iš COVID-19 ir penktadienį susidurs su apgulta Kanbera. Tačiau kartu praleistas laikas dėl stuburo yra tai, kas išlieka svarbiausia. „Bulldogs“ yra įsitikinę, kad jų puolimas pradeda jaustis sklandesnis, kai Kyle’as Flanaganas buvo pusiaukelėje po to, kai jis buvo grąžintas į partnerį Mattą Burtoną paskutinėms keturioms rungtynėms. Nors du iš trijų šeštadienio bandymų buvo atlikti dėl nesistemingo žaidimo, Kenterberis sugebėjo geriau kontroliuoti žaidimą. Joshas Addo-Carras pirmadienį gyrė Burtono atmuštą žaidimą kaip iškritusį iš topų, o jo rezultatas 40:20 buvo vienas didžiausių aštuntajame etape. „Jaučiu, kad nuo tada, kai Flanno atėjo į komandą, Burto atgijo“, – sakė Addo-Carras. „Žaidimą pradedame tikrai gerai, bet manau, kad mūsų antrosios pusės galėtų būti geresnės.“ Antrajame kėlinyje pelnėme tik vieną įvartį. Jeigu antrajame kėlinyje pavyks pelnyti daugiau taškų, mums bus dar sunkiau įveikiama komanda. “Mes (ten) lėtai ir einame teisinga kryptimi.” Australijos naujienų agentūra „Associated Press“.