Haskiai laimėjo UConn šunų kovos kvietimą

GALUTINIEJI REZULTATAI

STORRS, kon. – UConn vyrų lengvosios atletikos komanda pasirūpino reikalais savo pirmajame lauko sezono namų susitikime, šeštadienį įveikdama UConn Dog Fight Invitational turnyrą George J. Sherman šeimos sporto komplekse Storrs mieste.

„Huskies“ per 18 rungtynių surinko 203 taškus ir laimėjo šešių komandų rungtį. Antras liko Olbanis su 122 taškais, trečias – Pietų Konektikutas (115), ketvirtas – Jeilas (91), penktas – Bostono universitetas (69,5), o šeštas – Šiaurės rytų klubas (27,5).

„Mums puiki diena“, – sakė Cross Country ir lengvosios atletikos direktorius Gregas Rojus. “Kai kuriose vietose buvome šiek tiek atsilikę nuo pozicijų ir tikrai vis dar sunkiai treniruojamės. Tačiau sinoptikas šiandien bendradarbiavo ir sulaukėme tikrai gerų pasirodymų. Šiandien mums pasirodė puikūs pasirodymai iš Velingtono ir Terrelio bėgimo su kliūtimis. Buvo tikrai puiku. susitikti šiandien ir fantastinis darbas čia, mūsų namų trasoje, kad šis pirmasis susitikimas būtų sėkmingas.

Trasoje…

• Pirmakursis Terrelis Williamsas (Maplewood, NJ) laimėjo 110 metrų barjerinį bėgimą ir tai padarė su nauju 13,98 sekundės PR.
  • UConn 400 metrų bėgimo rungtyje su jaunesniuoju atkovojo 1:2 Velingtono Ventura (Cresskill, NJ) pirmavo 46,68 sekundės laiku. Klasės draugas Nojus Woodmanas (Hampstead, NH) buvo antras per 47,31 sek. Jaunesnysis Markusas Bagley buvo penktas su laiku 49,00 sek
  • Ventura šeštadienį nugalėjo dvigubai, užėmusi aukščiausią vietą 200 metrų distancijoje su 21,43 sek. Bagley finišavo trečias per 22,01 sekundės, o Woodmanas buvo ketvirtas (22,23).
  • Haskiai dominavo 5000 metrų distancijoje ir užėmė tris pirmąsias vietas, vadovaujamas senjoro. Jamesas Maniscalco (Fairfield, Conn.) Kas laimėjo 14:23.50. Antrakursė Kevinas Cawley (Massapequa, NY) antras (14:25,94), naujasis PR, o antrasis Christopheris Lepore’as (Trumbull, NY) – trečias (14:30,97).
  • 1500 metrų bėgime UConn vyr Joshua Bedardas (Tolland, Conn.) Bendroje įskaitoje buvo trečias – laikas 3:55,51. Pirmakursis Samuelis Geisleris (Newington, Conn.) buvo ketvirtas pagal 3:55,55 ir jaunesnysis Džozefas Perlas (Mančesteris, Jungtinė Karalystė) buvo penktas po 3:56,32.
  • Jaunių UConn 4×100 estafečių komanda Josiah Thompson (Jamaika, NY), antrakursis Richmondas Kwaatengas (Lowell, Mass.), vyresnysis Aaronas Hackettas (Upper Marlboro, Md.) Ir antrakursis Conoras Mahony (Monroe, JAV) užėmė pirmąją vietą su 41,05 sekundės laiku.
  • Mahoney buvo penktas 100 metrų distancijoje su 10,86 sekundės laiku, naujas PR.
  • 800 metrų, pirmakursis Mahamedas Šarifas (Westbrook, Maine) buvo ketvirtas su laiku 1:53,15.

Srityje…

• UConn su jaunesniuoju šuolių su kartimi užėmė dvi geriausias vietas Travisas Snyderis (Saco, Maine) įveikęs 5,05 metro aukštį. Klasės draugas Taileris Hrbekas (Northvale, NJ) buvo antras su 4,90 metro ūgiu, atitinkančiu iki šiol geriausią jo ūgį šį pavasarį.
  • Antrakursė Taneris Jamesonas (Durhamas, Jungtinė Karalystė) Šeštadienį pradėjo savo sezoną ieties metimo rungtyje ir iškovojo pergalę, užfiksuodamas 63,08 metro metimą ir buvo geriausias. Antroje vietoje liko klasės draugas Džozefas Venablesas (Durhamas, Jungtinė Karalystė) Numetęs 58,18 metro.
  • Antrakursė Richmondas Kwaatengas (Lowell, Mass.) Buvo šuolio į tolį nugalėtojas, nušokęs 7,66 metro ir nustatęs naują PR.
  • Šuolyje į aukštį, pirmakursis Kasey Savage (Tolland, Conn.) Užėmė antrąją vietą su 2,03 metro ūgiu ir nustatė naują PR. Savage’as buvo penktas šuolio į tolį rungtyje 7,02 metro – tai dar vienas PR pirmakursiui. Vyresnysis Danielis Claxtonas (Neskonsetas, NY) buvo ketvirtas – 1,98 metro.
  • Kūjo metimo rungtyje vyresnysis Christopheris Keeganas (West Hartford, JAV) buvo antras, numetęs 59,03 metro. Antrakursė Kevinas Cetinas (Massapequa, NY)
  • Rutulio stūmime vyr Matthew Brady (Biddefordas, Meinas) buvo šeštas, numetęs 16,15 metro.