Šunys užfiksavo aštuonis asmeninius rekordus ir užėmė geltoną striukę

ATLANTA — „Bulldogs“ šeštadienį Atlantoje sėkmingai užbaigė savo uždarų patalpų sezono atidarymą ir užbaigė „Yellow Jacket Invitational“ turnyrą.

Džordžija laimėjo aštuonias George C. Griffin trasos rungtynes ​​per „Bulldogs“ lauko atidarymą.

Jaunesnysis Alencaras Pereira „Bulldogs“ laisvą dieną pradėjo stipriai – antruoju bandymu laimėjo vyrų kūjo metimą, kurio aukštis buvo 65,22 metro (214 pėdų-0 colių).

Julija Harisay ir Elsie Igberaese tęsė stiprų buldogų startą, abi pasižymėjusios asmeniniais rekordais moterų disko metimo rungtyje. Jaunesnioji Harisay užėmė antrąją vietą, pirmą kartą paleidusi 47,79 metro (157 pėdų-4 colių) ir tapusi UGA visų laikų 10-a numeriu. Igberaese, raudonų marškinėlių antro kurso studentė, debiutavusi universitetiniame lauke, numetė 46,16 metro (151 pėdos-5 colio).

Trasoje, Junior Destiny Jackson ir vyresnysis Halle McClintock asmeninius rekordus pasiekė ir moterų 400 metrų rungtyje. Jacksonas užsitikrino trečią vietą „Bulldogs“ klubui, laiku 54,14. McClintockas taip pat pateko į dešimtuką su 56,24.

Antrakursė Caleb Cavanaugh vyrų 400 metrų bėgimą laimėjo nauju asmeniniu rekordu – 46,71.

Džordžija užsitikrino tris vietas moterų 200 metrų bėgimo dešimtuke. Pirmakursis Kenondra Davis pirmas užėmė asmeninį rekordą 23,22. Daviso laikas jai užėmė aštuntą visų laikų UGA vietą. Brandee Presley užsitikrino antrąją 23,62 laiko. Eddiyah Frye taip pat pasiekė naują asmeninį rungtynių rekordą (24,58).

Vyresnysis Delano Dunkley Greitą tempą išlaikė buldogai vyrų 200 metrų distancijoje ir užėmė antrąją vietą 21,35.

Ana da Silva tęsė savo stiprų pasirodymą „Bulldogs“ gretose ir laimėjo antrąjį savaitgalį baigiantį renginį. Moterų kūjo metimo rungtyje vyresnysis pasiekė naują asmeninį rekordą – 62,92 metro (206 pėdų-5 colių). Da Silvos distancija yra septintoji visų laikų „Bulldogs“ distancija, geriausia nuo 2017 m.

Kitas: Džordžija kitą kartą vyks į Šiaurės Karoliną, kur vyks Rolio estafetės kovo 24–26 d.

Kaip neatsilikti nuo šunų: „Bulldogs“ lauko sezono rezultatus ir santraukas rasite adresu georgiadogs.com. Gruzijos lengvosios atletikos ir kroso komandų naujienos ir atnaujinimai visada pateikiami Twitter / Instagram adresu @UGATrack.